خانه / مردانه / کت و شلوار مردونه
کت مردانه

کت و شلوار مردونه

مردان برخلاف زنان انتخاب های وسیعی در زمینه ی پوشاک ندارند. پوشش رسمی به نوعی یعنی کت و شلوار، اما شیک پوشی صرفاً به معنای یک دست کت و شلوار پوشیدن نیست.

اگر حرفه ای هستید، حداقل باید چند دست کت و شلوار داشته باشید؛ دو یا سه دست کت و شلوار پشمی برای پاییز و زمستان و یک دست کت و شلوار کتان یا نخی برای بهار و تابستان. هنگامی که کت و شلوار می خرید، او به جنس پارچه، اندازه و راحتی آن دقت کنید و بعد مدل آن را در نظر بگیرید.

کت و شلواری خوب است که برق نزند و رنگ آن زیر نورهای مختلف عوض نشود. پارچه ای از جنس پشم، نخ، کتان و ریز الیاف های گوناگون برای کت و شلوار است. پشم از انواع دیگر متنوع تر است، هم تابستانی دارد و هم زمستانی و در انواع مدل ها در دسترس است. فاستونی از الیاف به هم پیچیده تشکیل شده است؛ گاباردین و کرپ از این دسته اند. بسیاری از الیاف پشمی نظیر فاستونی و فلانل و پارچه های راه راه مارپیچی، لطیف تر و خوش بافت تر از بقیه هستند.

درباره ی خیاط باشی

یک دیدگاه

  1. خیلی جالب بود متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>